Translate

wtorek, 14 lutego 2012

♥Walentynki♥

   Hej! Chciałam coś napisać, mimo wczorajszej notki. Aktualny wystrój jest tylko na dzisiaj. Potem na pewno się zmieni. Nie mam dzisiaj żadnych zdjęć. Może pojawią się... kiedyś?
----->
Walentynki... Szczerze? Nie lubię tego dnia. Zwłaszcza, że miałam dzisiaj test próbny. Skończylam w połowie czasu. To mnie zmartwiło i zawiodło. Spodziewałam się czegoś trudniejszego. Zdenerwowało mnie też, że nie było jakiegoś bardziej... hmm... twórczego wypracowania. Tylko taka krótka forma literacka. Ale wracając do walentynek, to dostałam dzisiaj jedną od koleżanek :)! Zrobiły ją dla żartu i naprawdę im się udał. Drugą od mamy i taty. A Wy?
---------->
Tak sobie myślę, czy Axel zjadłby wszystko? Okazało się przecież, że może zjeść od zgniłych liści i kurzu po ogórki konserwowe i mandarynki. Ostatnio w niedzielę spadł właśnie ogórek. Nie zdążyłam go nawet podnieść, aby wynieść do kosza, bo potworek już go zjadł. Ale czasami nie chce jeść własnej karmy. Raczej bardzo rzadko się to zdarza. Wiem już także, że uwielbia pastele i ołówki oraz kredki (przez co kiedyś najadłam się strachu).
--------------->


Ucałujcie swoje psiaki z okazji dzisiejszego dnia!

5 komentarzy:

 1. Heh to żarłok z niego jeśli je nawet kredki :P
  Też ucałuj swojego psiaczka :*

  P.S-Zapraszamy na nowy post ;)

  Hau hau!
  Pozdrawiamy
  Yuki & Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 2. Psota też rzadko żre karmę, a tak wszystko co leży na ziemi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój tata ma dzisiaj urodziny:)
  Ja w dzień kobiet, moja kuzynka w dzień chłopca;pp
  Taa... Gabi uwielbia mandarynki i korniszoky.
  Mój wója trzymał w ręku kawałek ogórka, Gabi miał na kolanach. Gabi polizała korniszona, ale wója i tak go zjadł:). Pozdrawiam!
  Zapraszam do mnie mam nowego posta!

  OdpowiedzUsuń
 4. Canis: i twój brat w dzień taty ;P Dla mnie walentynki to normalny dzień, tylko utrzymany w miłosnej domowej atmosferze ;]Ja z koleżanką też zrobiłyśmy walentynkowy kawał drugiej koleżance, też się udało ;d My też was ucałowujemy ;** Pozdrowienia ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto i co od Ciebie skopiował?

  OdpowiedzUsuń