Translate

poniedziałek, 13 lutego 2012

W piesku siła!

   Witajcie! Jak miło tu znów napisać... Axelek niemożliwie się cieszył, że wróciłam z gór. Dzisiaj ćwiczyłam z nim wszystko po kolei ze sztuczek i okazuje się, że każda wykonywana jest na 99%. Jeden procent mniej, ale tylko z powodu tego, że Ax jest trochę rozkojarzony i coś go czasami rozprasza. Tak więc, ćwiczyć będziemy od teraz koncentrację. Slalom wychodzi mu o wiele lepiej, niż przedtem. Odpoczynek u babci widać mu służył i sprawił, że główka lepiej Axelkowi pracuje. Mnie za to boli nadwyrężona noga. Po nartach. Dzisiaj na w-f nadwyrężyłam drugą. Ale wracając do slalomu mojego pieska, to już nawet nie trzeba w ogóle mu pokazywać ręką , gdzie ma przejść. Wystarczy skinąć głową.
----->
I tak jak w temacie, w piesku siła! Właściwie to we wszystkich pieskach. Tak się ostatnio zastanawiałam, co sprawia, że pańcia chodzi na czworakach po podłodze w nowiutkich dżinsach wraz ze swoim pieskiem i pozwala Axelkowi na wszystko? No może nie na wszystko, ale w każdym razie dużo. Ja po prostu nie potrafię się na niego gniewać. Myślę, że na swoich właścicieli działają tak wszystkie pieski. Oczywiście, trzeba być konsekwentnym, ale też bez przesady.
---------->
To chyba na tyle. Zastanawiam się, czy nie zmienić wystroju, bo ten już mi się znudził. Może jakieś pomysły? Proszę w takim razie o pomocne komentarze. Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. racja! w pieskach siła!!
  Wystrój... hmm... może coś zielonego i zdj. Axela w nagłówku?
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie mam nowego posta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W pieskach siła!
  Piesek bardzo ładny patrząc na zdjęcia w galerii :)
  Pozdrawiamy i czekamy na kolejne posty
  Yuki & Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak W PIESKACH SIŁA!! :D Świetnie piszesz ;d Co do wystroju to nagłówek z zdj. Axelka, a tło może w łapki :D A tak ogółem to brakuje mi zdj, słodziuśkiego Axelka :P Dzięki za komcia ;* Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń