Translate

sobota, 21 stycznia 2012

Różne...

   Hej wszystkim czytającym! Wzięliśmy przykład z innych czworołapków i nauczyliśmy się (a właściwie ja nauczyłem się) slalomu i ósemki! Do tego umiem jeszcze sztuczkę, którą Aga nazywa "Łapy". Wyszła tak sama z siebie. Polega na tym, że kładę obie łapki na Agi dłoni. Potem Aga odsuwa rękę a ja przez chwilę muszę utrzymać się w pozycji "Świstak".
----->
   Dzisiaj pańcia ma imieninki. Ale jak na moje oko, to nie dostała nic przydatnego. Żadnych chrupek, skarpetek czy długopisów. Nic jadalnego i dobrego. Dostała za to mydło. Cokolwiek to jest. Tzn. nie dostała samego mydła, tylko zestaw z mydełkami w kształcie kwiatów, jakieś szampony itd. Muszę więc wyczaić, czy owe mydła są jadalne. Aga mówi, że dla mnie wszystko jest jadalne. Ostatnio jadłem wykałaczki. Dostałem trochę mandarynek. I kawałek bułeczki.
---------->
   U Agi w szkole jest akcja na korki po butelkach. Kto trochę zbierze i przyniesie, będzie miał wyższe zachowanie. Aga ostatnio zbierała trochę. Najpierw jednak dała mi korki po coli do wylizania. Przedtem zrobiliśmy slalom z butelek i coś do przeskakiwania. Było super! Butelki Aga wyniosła do pojemników. Tych, gdzie się segreguje. Korki do szkoły.
--------------->
   My jeszcze nie mamy ferii. A szkoda. Ale pocieszające jest to, że są dopiero przed nami. Niektórzy już niedługo znowu do szkoły, a my wtedy będziemy mieli wolne! W drugim tygodniu będę u babci. Moi państwo z Agą i Michałem jadą na narty. Lubię siedzieć u babci. Ale chciałbym też spróbować jazdy na nartach.

Życzę wszystkim powodzenia!

6 komentarzy:

 1. Szkoda że nie macie jeszcze ferii. Za mną i Psotką już pierwszy tydzień...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super, że umiecie nowe komendy, my też nauczyliśmy się nowych :)hehe.. drugi akapit the best :P Kiedy macie ferie? My od 13 lutego :) U mnie nowy post zajrzyj:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. No :) My też mamy zbiórkę korków plastikowych :)
  Mamy ich dużo :)

  Taaaak... to prawda, inni idą do szkoły a my dopiero będziemy mieć ferieeee... :]''jupi'' :D My też jeszcze ferii nie mamy, ale będą w tym tygodniu i ostatni dzień idę w piątek
  :]

  Super :)

  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :***

  OdpowiedzUsuń
 4. super my teeeeż ferii nieee mamyyyyyyyyyyyyy!.........;(((
  Ups! rozkleiłam się ;D pozdrawiamy i zapraszamy do nas!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post! U nas już jeden tydzień ferii minął, też mamy tą akcje na korki. :]

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie też jest taka akcja ze zbieraniem korków. Axelek przekaż swojej pani wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Ja też jeszcze nie mam ferii, ale masz racje, że jak my będziemy mieć ferie to inni będą musieli chodzić do szkoły. A smakowała Ci cola? Pewnie była pyszna. A i mydło, szampony itd. nie są jadalne.Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń