Translate

czwartek, 5 stycznia 2012

Postanowiłam sobie, że spróbuję naprawić błędy w wychowaniu psa. Chodzi mi o to, że nie zbyt dobrze wyszło mi to wszystko. Uważałam nawet, że sztuczki są ważniejsze od przychodzenia na wołanie itd. To były właśnie te błędy. Do tego, sztuczki i tak były robione na szybko i nie tak dopracowywane, jak bym chciała. Pora zmienić to wszystko. Mam nadzieję, że oczywiście się uda. Zaczniemy od przychodzenia. Potem kolejne dopracowanie sztuczek. I posłuszeństwo. To najważniejsze. Axel mimo, że umie sztuczki, nie wykonuje ich kiedy ja tego chcę. To zależy od niego. I tak nie powinno być. Postaram się też o zredukowanie pewnych złych nawyków. I o niereagowanie na obcych. Mamy jeszcze dużo czasu. A właściwie to mało... bo nauka. Nie uczę się zresztą dużo, ale zawsze trochę muszę. I egzamin przede mną. Próbny napiszę w walentynki (piękny prezent!).
Żeby nie było tylko o tych błędach, naprawianiu ich i złych nawykach, napiszę też coś pozytywnego. Ale o psie, bo to blog o nim. Axel... a właściwie to co on takiego robi pozytywnego? Może... przynosi rzucone rzeczy lepiej niż zwykle. I zawsze przychodzi na "Do mnie!". Oczywiście jest nagradzany.
Dzisiaj dostał odrobineczkę bitej śmietany. Pańcia szalała sobie w kuchni. Jak zawsze pełna improwizacja. Bita śmietana i mandarynki. Nawet smaczny deserek. Ale najlepszy był widok mordki pieska umazanej w śmietanie.

Kończę, pa!

7 komentarzy:

 1. Och, przypomniałaś mi, że ja też powinnam sporo naprawić :P
  Dużo mam roboty xD

  PS Obserwuję Was! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w szkoleniu. :D
  Ja od wczoraj zaczęłam pracę z klikerem i już widzę postępy. Spróbuj też! :)Axel musiał wyglądać zabawnie w tej śmietanie ;p Pozdrawiam i zapraszam do mnie- nowy post:]

  OdpowiedzUsuń
 3. Również życzymy powodzenia w szkoleniu :)
  Fajny blog :)

  Obserwujemy.??

  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :**

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy kiedyś nazwy tematów będą sensowniejsze?
  Powodzenia w szkoleniu:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powiedzenia..
  Ja też muszę popracować z Figą , bo jest podobnie jak z Axelem . Tez wykonuje komendy kiedy chce itp. ;/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Popracuj z nim:)
  Axel jest bardzo uroczy;)
  Pozdrawiam.

  www.bernenczykbacus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mam swojego bloga, ale bardzo często odwiedzam ten blog i uważam,że jest niesamowity.A i chce żebyś wiedział Axelek, że piszesz świetne posty i nie usuwaj bloga.Naprawdę dużo osób odwiedza go. Więc nie kasuj. A i chciałabym powiedzieć, a raczej napisać,że tematy są sensowne.Niektórzy nie piszą tematów i nikt nie ogłasza w komentarzach, że nie pisze ich.Każdy pisze jaki chce, albo w ogóle nie pisze. Pozdrawiam wszystkich.

  OdpowiedzUsuń