Translate

niedziela, 6 maja 2012

Wiele perspektyw

Z czasem zaczęłam dochodzić do wniosku, że żadne psie sporty itd. mnie nie interesują. Była to tylko taka chęć spróbowania czegoś nowego albo dowartościowania siebie i psa. Teraz jednak myślę, że nie potrzebuję tym podobnych rzeczy, aby przyjemnie spędzać czas z Axelkiem. Nam wystarczy kawałeczek zielonej trawy w ogrodzie i ładna pogoda, chociaż i bez tego świetnie się bawimy. Nigdzie nam się nie spieszy, nic nas nie pogania. Nie musimy być mistrzami we wszystkich dziedzinach, nie dążymy do perfekcji. Mimo wszystko jestem dumna zarówno z psa, jak i z siebie samej. Axel umie parę sztuczek, które wciąż zachwycają ludzi dookoła. Jest zdrowy i ma wiele chęci do zabawy. Dla mnie właśnie to się liczy :)

5 komentarzy:

 1. ''Nam wystarczy kawałeczek zielonej trawy w ogrodzie i ładna pogoda, chociaż i bez tego świetnie się bawimy. Nigdzie nam się nie spieszy, nic nas nie pogania. Nie musimy być mistrzami we wszystkich dziedzinach, nie dążymy do perfekcji. Mimo wszystko jestem dumna zarówno z psa, jak i z siebie samej. Axel umie parę sztuczek, które wciąż zachwycają ludzi dookoła. Jest zdrowy i ma wiele chęci do zabawy. Dla mnie właśnie to się liczy :)''- uświadomiłaś mi ważną rzecz, dziękuję :-) Razem z Betkiem podpisujemy się pod tym :) Pozdrawiamy. u nas nowy post zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak pięknie to napisałaś : )).
  My również podpisujemy sie pod tym.
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:
  http://male-serduszko.blogspot.com/
  Dropsikowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapewnie pamiętasz blog o Dropsie.
  Tak?To dobrze...Otóż ktoś mi go skasował ....Więc jak był u ciebie w polecanych blogach to prosze na zmiane na ten 'aktualny'
  Pod tym linkiem :
  http://drops-i-jego-zycie.blogspot.com/
  Ps:Prosze o wsparcie mojego bloga w dodaniu komentarza i dodania sie do obserwujących .
  Dropsikowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń